Szuflady to akcesoria meblowe, które można znaleźć w praktycznie każdym pomieszczeniu domowym. Nie ważne czy to będzie sypialnia, pokój gościnny, łazienka czy kuchnia – wszędzie obecne są szuflady z których korzysta się każdego dnia po kilka razy. Szuflady funkcjonują dzięki specjalnie dobranym do ich zadań prowadnicom, które umożliwiają ruch szuflad w dwóch kierunkach. Aby ułatwić i umilić sobie korzystanie z szuflad każdego dnia warto jest dopasować do nich prowadnice dobrej jakości producenta, który zapewni im dostępność ciekawych funkcjonalnych dodatków.   Mechanizm cichego domyku prowadnic meblowych…Kontynuuj Czytanie “Dobra i funkcjonalna szuflada każdego mieszkania”

Prowadnice meblowe umożliwiają poruszanie się szuflad w swojej zabudowie. Dzięki nim możliwe jest sprawne funkcjonowanie i używanie szuflad. Jednak prowadnice meblowe różnią się od siebie osiągami, udźwigiem, materiałem z jakiego są zbudowane i ostatecznie – ważnymi funkcjami dzięki którym potrafią być przystosowane do różnych warunków roboczych. Jednym z bardzo ważnych rodzajów prowadnic meblowych dostępnych na stronie firmy Furnica są prowadnice meblowe z pełnym wysuwem.   Prowadnice z pełnym wysuwem – komfort korzystania z głębokich szuflad Głębokie i długie szuflady są z jednej strony bardzo dobre…Kontynuuj Czytanie “Dobra prowadnica meblowa dostosowana do danych warunków…”

Są to niezwykle przydatne akcesoria każdej kuchni często instalowane do mebli czy szafek. Powodują one zwiększenie funkcjonalności pomieszczenia. Dzięki nim ciągłe wycieranie umytych naczyń ścierką staje się tylko wspomnieniem. W zamian za to wilgotne naczynia można śmiało położyć na suszarce i dać im odrobinę czasu na wyschnięcie. Odpowiednio umieszczona i zamontowana suszarka sprawia, że codzienne czynności wykonywanie w kuchni zostają znacznie przyśpieszone. Rozmiar ma znaczenie Przy wyborze suszarki do naczyń należy zastanowić się nad jej rozmiarem. Brak miejsca na mokre naczynia w suszarce może być…Kontynuuj Czytanie “Suszarki do naczyń – powszechne ,,ociekacze””

PH to oznaczenie typu grotu wkręta, wyposażonego w krzyżowe nacięcie we łbie. Całość została zestandaryzowana i opatentowana przez firmę, od której nazwy wziął się skrót “PH”: Phillips. Cechy charakterystyczne wkrętów PH Ich następcą są wkręty typu PZ o nieco nowocześniejszej budowie. Typ PH jest dostosowany do narzędzi pneumatycznych i automatycznych starszego typu. W ich przypadku mogło dojść do uszkodzenia łba wkręta w związku z nietrafieniem przez użytkownika w krzyżowe zagłębienie. Dlatego też producent zdecydował się na wprowadzenie specjalnego rozwiązania, tzw. cam-out, które prowadziło do wyskakiwania…Kontynuuj Czytanie “Wkręty do drewna PH1 i PH2 – czyli jakie?”