Najlepszy dealer ciężarowych samochodów używanych

Kategorie Nowe technologie

Samochody używane w branży przewoźniczej są na porządku dziennym. Każdy przedsiębiorca chcąc rozkręcić swój biznes, bądź poszerzyć go szuka jak najlepszych rozwiązań – połączenie dobrej ceny z wysoką jakością to ich ,,target”. Nowe samochody to dodatkowe koszty, na których nie wszystkich stać. Co prawda są niezwykle funkcjonalne i nowoczesne, ale niektóre rzeczy są po prostu nie do przeskoczenia. Właśnie dlatego kupno ciężarowych samochodów używanych jest teraz tak popularne.

 

Używane ciężarówki – dlaczego warto

Zakup używanych samochodów ciężarowych jest wart zachodu. Niektórzy boją się kupować kota w worku i myślą, że takowe samochody rozpadną się po kilku kilometrach jazdy. Przy zakupie samochodów z niepewnych źródeł faktycznie gdzieś kryje się takie ryzyko. Jednak kupując samochody ciężarowe od pewnego dealera, który z dbałością sprawdza ich stan można mieć pewność co do jakości otrzymanego pojazdu. Właśnie takim dealerem jest GIELDADBK – sklep, który oferuje nie tylko ciągniki siodłowe i ciężarówki, ale również naczepy i przyczepy. Bardzo długie doświadczenie całej grupy DBK zaowocowało wielkim zaufaniem u swoich klientów. Właśnie dlatego zakup używanych samochodów ciężarowych z GIELDADBK jest pewną inwestycją!

Zobacz: Używane samochody ciężarowe

Wszyscy mechanicy GIELDADBK pracują w pocie czoła sprawdzając precyzyjnie stan techniczny i wizualny każdego produktu, który sprzedają. Mechanicy dobrze znają najlepsze firmy samochodów ciężarowych, stad dokładnie wiedzą jakie fragmenty samochodu powinno się wymienić i co sprawdzić. Do najbardziej popularnych marek jakie można dobyć w GIELDADBK można zaliczyć samochody marki DAF najpopularniejszych modeli. Są nimi DAF XF Euro 5, DAF XF Euro 6, silny DAF CF czy też DAF LF, CF 75, CF 85 itp. Itd… Oprócz tego nie brakuje też pojazdów IVECO, Renault czy MAN. Po dokładnym sprawdzeniu każdego z nich samochód odbywa próbę ostateczną, która będzie kwalifikować go do sprzedaży. Jest nią jazda próbna. Po sprawdzeniu stanu samochodu i kompleksowej wymianie wszystkich składników mechanicy sprawdzają jak auto radzi sobie na prawdziwej trasie – gdy próba zostanie przebyta pozytywnie oddaje się go do sprzedaży.

 

Podsumowanie

Jakość, pewność, zaufanie, doświadczenie… To cechy, które można przypisać dealerowi GIELDADBK. Posiada on same pozytywne opinie przez co jej wybór to jedyne słuszne wyjście. Warto zaufać firmie, która od 25 lat ma ugruntowaną pozycję na rynku. Jeśli interesują Cię najlepsze marki w dobrych cenach to GIELDADBK jest takim miejscem.