Profesjonalna opieka nad uszkodzonymi samochodami

Kategorie Nowe technologie

Każdy chyba choć raz w swoim życiu chociaż przejeżdżał obok samochodów, które uległy kolizji. Bywają mniej, lub bardziej poważne jednak każdą ze szkód trzeba naprawić. Czy to będzie uszkodzone lusterko, zbita szyba czy wgniecenie na karoserii. Nawet najdrobniejsze usterki mogą przeszkadzać w bezpiecznej jeździe, a bezpieczeństwo to wartość nadrzędna. W przypadku takich usterek samochód poddaje się do odpowiedniego punktu w celu naprawy szkód.

 

GRUPADBK – usługi naprawcze na najwyższym poziomie

Jednym z najlepszych serwisów rozłożonych po całej Polsce są serwisy Grupy DBK. To kompleksowy przedsiębiorca oferujący najróżniejsze usługi z dziedziny TSL. Ich mechanicy są bardzo dobrze wyszkoleni i prowadzą usługi naprawcze dopieszczając samochody w każdym calu zapewniając im należytą prezencję oraz bezpieczeństwo jazdy. Do usług jakie można znaleźć w serwisach należą między innymi:

-Całodobowa pomoc drogowa; zdarzają się wypadki, w których samochód nie jest zdatny do poruszania się w ruchu drogowym i musi zostać odholowany do serwisu. Z pomocą przychodzi całodobowe holowanie samochodów niezależnie od rodzaju dnia oraz jego pory. 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Nigdy nie wiadomo w jaki dzień spotka nas przykra niespodzianka…

-Naprawa ram i nowoczesna technologia blacharska – mechanicy znają się na rzeczy i wykonując odpowiednie pomiary potrafią naprawić każdą ramę niezależnie od rodzaju pojazdu(czy to dostawczak, ciężarówka czy nawet przyczepa). Dodatkowo w razie innych wgnieceń wizualnych, czy też korozji mechanicy używając odpowiednich narzędzi rozprawią się z usterką i zapewnią jej fachową opiekę.

-Pojazdy zastępcze; w Grupie DBK przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że terminów zleceń należy dotrzymywać. W przeciwnym razie istnieje ryzyko utraty klienta i nałożenia na siebie kosztownych kar. Wypadki się zdarzają, ale terminy są nieubłagalne. W przypadku braku możliwości prowadzenia samochodu, który uległ wypadkowi GRUPA DBK jest w stanie dostarczyć samochody zastępcze w najróżniejszych kompozycjach. Z pewnością poradzą sobie z każdym przewozem.

 

Zobacz: Serwis samochodów dostawczych – grupadbk.com

Szybko i przyjemnie…

Każdy chce aby naprawa jego samochodu przebiegła jak najszybciej. To zrozumiałe, dlatego klienci DBK mogą być zaopatrzeni w usługę Drive Care, która przyśpiesza naprawę o 20%. Jest to ogromna zmiana. GRUPA DBK dokłada do tego likwidację kosztów aż o 40%! Usługa Drive Care jest godna uwagi i powinien ją przeanalizować każdy przedsiębiorca branży przewoźniczej.