Wakacje inne niż wszystkie na jachtach w Chorwacji

Kategorie Hobby
jachty chorwacja

Wakacje zwykle mamy tylko raz w roku – warto wycisnąć ten czas jak cytrynę i spędzić go najlepiej jak tylko się da. Perfekcyjnie zaplanowane Wakacje to po prostu doskonały reset od codzienności i pracy, po którym wraca się naprawdę wypoczętym. Świetna opcja na tegoroczne wakacje to wakacje na wodzie – jachty Chorwacja czekają!

 

Jachty Chorwacja czekają

Wakacje na jachcie to marzenie tak wielu osób, często spychane gdzieś z roku na rok na bok, z przekonaniem, że to zbyt luksusowe i drogie. Nic bardziej mylnego – jachty Chorwacja to nie tylko opcja dla osób naprawdę wydających dziesiątki tysięcy zł na wakacje. Na łódkę można spokojnie wybrać się wraz z grupą przyjaciół, tak naprawdę dzieląc na kilka osób koszty wynajmu jachtu oraz skipera. Biorąc pod uwagę, że jacht staje się w takiej sytuacji miejscem noclegowymi, koszty wcale nie będą tak duże. Z reguły łódź wynajmuje się na cały tydzień, od soboty do soboty. Takie tygodniowe wakacje na łodzi będą kosztowały tak naprawdę porównywalnie do kosztów wakacji w Chorwacji na lądzie. Pozwolą jednak na zupełnie nowe doświadczenia i na poznanie Chorwacji w zupełnie innym wymiarze.

 

Jachty Chorwacja wynajem 2019

Czarter jachtów w Chorwacji to wynajem łodzi wraz ze skiperem. Skiper to po prostu kapitan, czyli z osoba odpowiedzialna za techniczną stronę obsługi łodzi. Dzięki temu na wakacje na wodzie mogą zdecydować się nawet te osoby, które dotychczas nigdy nie pływały i nie mają żadnych uprawnień. Obecność osoby wykwalifikowanej to gwarancja bezpieczeństwa zarówno na otwartych wodach, jak też podczas wpływania do portu. To też większy luz już podczas samych wakacji, dzięki czemu pływając jachtem można naprawdę się zrelaksować, odpoczywać i opalać się, pływać w pięknych i niedostępnych dla osób z lądu miejscach. To też możliwość eksplorowanie Chorwacji w dużo większym wymiarze – każdego dnia można przy pływać do innego portu na innych wyspach, zwiedzać w ciągu tygodnia najbardziej popularne destynacje, ale też te mało znane turystycznie miejsca.